MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 16857428

nr 1685 7428

Skrivbyrå

mahogny, 1800-tal. Bredd: 102 cm. Djup: 48 cm, höjd: 87 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 mars 2025
kl 19:00:02

7/3 16:03:06 1      100 kr
9/3 23:19:08 2      Vinnande bud